66 дистриб’юторів газу в 13 європейських країнах і GRDF об’єдналися для поступового впровадження водню в газорозподільні мережі в рамках ініціативи Ready for Hydrogen (Ready4H2). Ініціатива ґрунтується на довгостроковій цінності газової інфраструктури для енергетичного переходу, а також відповідає очікуванням місцевих органів влади, які вже беруть участь у проєктах.

Результатом може стати водень з конкурентоспроможною вартістю, що дозволить проектам і компаніям декарбонізуватися за допомогою чистого енергоносія.

GRDF, як один із ключових дистриб’юторів газу у Франції, приєднався до ініціативи підтримки декарбонізації Франції за допомогою водню, а також підтримуючи цілі країни в енергетичній трансформації.

До лютого 2022 року 66 газорозподільників, залучених до проекту Ready4H2, мають на меті продемонструвати ключову роль газорозподільних мереж у закачуванні водню в середньостроковій та довгостроковій перспективі.

З цією метою компанії спільно реалізовуватимуть бачення використання газових мереж та  підтримають європейську стратегію декарбонізації, яка є ключовим вектором для розвитку відновлюваного водню.

Ця дорожня карта стане інструментом, доступним для європейських і французьких політиків, щоб допомогти досягти вуглецевої нейтральності за прийнятну вартість як для виробників, так і для споживачів.