https://www.h2-view.com

Австралійський штат Квінсленд може поставити 120 000 тонн відновлюваного водню до Південної Кореї протягом наступного десятиліття. Оприлюднюючи такі плани,  штат заявив, що хоче розробити установку поновлюваного водню на цинковому заводі Sun Metals у Таунсвіллі, штат Квінсленд. Про це повідомляє www.h2-view.com

Нещодавно підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Портом Таунсвілль та Ark Energy формалізував амбітні плани та проведе техніко-економічне обґрунтування розвитку.

Міністр енергетики, відновлюваних джерел енергії та водню Мік де Бренні привітав проєкт, заявивши: «План уряду для відновлення економіки – це створення нових робочих місць та більше галузей промисловості. Це саме те, що ми побачимо в Північному Квінсленді – головному центрі у ланцюзі постачання водню в Квінсленді. Тепер завдяки такому партнерству Квінслендський водень допоможе декарбонізувати світ та створити гідні, безпечні робочі місця для регіональних штатів Квінсленд. Наша ключова стратегічна перевага в Квінсленді  – у наших державних портах”.

Міністр ресурсів та член Таунсвіля Скотт Стюарт скакзав, що Таунсвільський порт є ключовою частиною інфраструктури, коли мова йде про розвиток експорту водню.