Компанія Hydrogen Optimized оголосила, що вона досягла нового важливого етапу у водневій промисловості, – компанія завершила демонстрацію найбільш струмового електролізера води у світі з 1980-х років. Про це повідомляє www.h2-view.com

Програма вартістю 22 мільйони доларів США дозволила ввести в експлуатацію однополярний електролізер RuggedCell на 50 000 ампер, що розглядається як прорив у великомасштабному виробництві зеленого водню з технологією, що забезпечує прямий шлях до комерціалізації одиничних електролізних модулів потужністю до 100 МВт.

Hydrogen Optimized також вдосконалює свої виробничі можливості, щоб забезпечити виробництво на своєму заводі сотень мегават електролізерів на рік та річної потужності до 2 ГВт.

Ендрю Стюарт, президент і генеральний директор Hydrogen Optimized, сказав: «Сьогодні ми досягли важливої ​​віхи на шляху до нашої мети – розгортання високострумової однополярної технології електролізу води для найбільших у світі систем виробництва зеленого водню. Такі системи знадобляться великим промисловим, хімічним, комунальним та енергетичним споживачам, щоб значно зменшити викиди вуглецю. Зараз ми зосередимося на оптимізації дизайну RuggedCell™, просуваючись до розробки продукту, готового до ринку. Ми також будемо рухатися в напрямку розширення нашої технології – подвоєння номінального струму RuggedCell™ до 100 000 ампер. Це дозволить використовувати окремі модулі електролізера потужністю до 200 МВт».