Австралія має намір отримати величезні можливості для виробництва та розподілу водню: компанія GeelongPort інвестує 100 мільйонів австралійських доларів (71 млн доларів) у розвиток центру в цьому регіоні. Крім цього, GeelongPort  повідомила, що підписала угоду, згідно з якою CAC-H2 стане основним розробником зеленого водню для центру, використовуючи досвід компанії у сфері водню.

Очікується, що водневий хаб запрацює в грудні 2023 року, і  стане найбільш стійким портом для масових перевезень в Австралії.

GeelongPort також співпрацює з кластером Greater Geelong Hydrogen Technology від Startupbootcamp та з іншими зацікавленими сторонами для визначення майбутніх можливостей партнерства у розвитку центру Geelong Hydrogen в GeelongPort.

“Ми визнаємо, що зміна клімату є однією з найбільших проблем, з якими стикаються громади в усьому світі, і нам потрібно зробити все можливе на місцевому рівні, щоб реагувати та мінімізувати цей вплив, – сказав Бретт Вінтер, генеральний директор GeelongPort. –  Як інфраструктурний актив і ключовий регіональний шлюз для ланцюгів поставок, ми повинні бути адаптованими та реагувати на вплив зміни клімату, щоб забезпечити довгострокову стійкість та стійкість підприємств і громад, які так сильно залежать від нас. Ось чому ми пишаємося тим, що співпрацюємо з CAC-H2 як нашим партнером-засновником для виробництва Green Hydrogen та створення центру Geelong Hydrogen Hub”.