Перший у світі транспортер рідкого водню почав свою дебютну подорож до Кобе, Японія. Спроектований Kawasaki Heavy Industries, він  транспортує велику кількість рідкого водню, виробленого в Австралії з вугілля та біомаси долини Латроб за допомогою газифікації.

Після виробництва водень транспортують у Гастінгс, охолоджують до -253°C і зріджують до менш ніж 800-кратного об’єму газу, щоб створити високоцінний рідкий водень.

Також важливу роль у ланцюжку відіграє австралійська компанія Coregas, яка надала інженерні консультації, підтримку на місці та обладнання для установки газифікації на заводі газифікації.

«Після років підготовки Coregas завершив завантаження Suiso Frontier для першої відправки рідкого водню до Японії, – наголосив менеджер з інновацій Coregas Водек Якубік. – Після під’єднання до резервуарів для зберігання зрідженого водню з вакуумною ізоляцією ємністю 1250 м3 з подвійною оболонкою, наповнення було завершено інженерами Coregas за допомогою портативного транспортного засобу для доставки на місці».