DNV відкрила спеціальну лабораторію для випробувань і досліджень водню в Огайо, США. Компанія має на меті кількісно оцінити ефективність матеріалів, що використовуються при транспортуванні та зберіганні водню. Очікується, що лабораторія в поєднанні з досвідом DNV у сфері випробувань матеріалів надасть водневій промисловості необхідні знання та ідеї для проектування та будівництва нових активів.

Це також може виявитися ключовим в управлінні існуючими активами, які зараз використовуються для транспортування та зберігання водню.

У водневій лабораторії досліджуватимуть, як різні водневі середовища, такі як чистий водень, водень і суміші природного газу, впливають на продуктивність матеріалів, що використовуються для транспортування та зберігання водню. Вона також містить 15 спеціальних механічних рам, кожна з яких оснащена автоклавом для тестування та досліджень у середовищах високого тиску до 300 бар, водню.

Крім того, новий об’єкт є частиною лабораторії технології матеріалів, яка має значний набір обладнання для різноманітних випробувань та досліджень. З огляду на це, нова лабораторія могла б підтримувати перепрофілювання існуючої інфраструктури, наприклад, газопроводів, щоб вони також могли транспортувати водень.

«Водень є важливим елементом для декарбонізації багатьох секторів, – відзначив регіональний директор енергетичних систем Північної Америки в DNV Річард Барнс. – Ринкові механізми повинні функціонувати для прискорення впровадження водню, але перед цим потрібно мати впевненість у тому, що транспортування та зберігання водню є безпечним і надійним. Ці знання — це перший крок у розумінні та пом’якшенні ризиків у цій технології, що зароджується, але швидко розвивається, і новий об’єкт у лабораторії DNV надасть галузі інструменти, необхідні для просування вперед».