Hydrogen Europe призначила Йорго Чацімаркакіса своїм генеральним директором. Досі Чацімаркакіс був Генеральним секретарем Hydrogen Europe, відтак продовжуватиме керувати асоціацією у її баченні щодо просування глобальної вуглецевої нейтральності шляхом прискорення європейської водневої промисловості. Про це інформує www.hydrogeneurope.eu

HE – провідна організація з водню, що представляє європейські компанії та зацікавлені сторони, які прагнуть рухатись до (кругової) вуглецево -нейтральної економіки. Президент компанії Джон Андре Лекке сказав: «Рада директорів Hydrogen Europe прагне прискорити діяльність та масштабувати нашу асоціацію, а тепер формалізує ролі та відповідальність у всій асоціації, включаючи Йорго як генерального директора.

«Для мене велика честь отримати цю відповідальність у такі вирішальні часи. Як завжди, команда наполегливо працюватиме, щоб внести вагомий внесок та прискорити європейський енергетичний перехід, де водень гратиме значну роль», – додав Йорго Чацімаркакіс.

Чацімаркакіс був членом Європейського Парламенту (2004-2014 рр.), Зокрема, у Комітеті ITRE (Промисловість, Технології, Дослідження та Енергетика). У 2007 році колеги з Європарламенту обрали його «Європарламентом року» у номінації «Дослідження та інновації». У 2015 році він був призначений послом загалом у Греції.

Hydrogen Europe – це європейська асоціація, що представляє інтереси промисловості водню та паливних елементів та її зацікавлених сторін.