https://www.h2-view.com

Технологія перетворення відходів у водень стає дедалі популярнішою в усьому світі. Hydrogen Utopia оголосила, що вона уклала угоду про експлуатацію системи в Польщі з RZZO. Завдяки підписанню листа про наміри (LOI), Hydrogen Utopia працюватиме з міською компанією з утилізації відходів, щоб забезпечити метод виробництва водню.

Це не тільки створить «зелений» водень, але й додатково зменшить кількість відходів у польському місті Острув-Велькопольський, що ще більше підтримає зниження клімату.

HUI отримала ексклюзивні права на маркетинг технології DMG в європейських країнах, таких як Угорщина, Греція та Польща.

Забезпечуючи рішення щодо зменшення кількості пластикового забруднення та одночасно виробляючи водень, нова технологія має значний потенціал у досягненні кліматичних цілей, таких як “чистий нуль”. Блоки HUI, як правило, отримають до 2,7 тонн чистого водню в якості дорожного палива з 40 тонн пластикової сировини.

Модель має потенціал для розгортання у всьому світі та адаптована відповідно до специфіки та характеристик об’єкта – наприклад, електрифікована камера термохімічної конверсії може постачатися з місцевих відновлюваних джерел, що забезпечує етап виробництва цінного синтез-газу з нульовим або низьким рівнем викидів вуглекислого газу.

«Амбіції RZZO як компанії, у тісній співпраці з місцевою владою міста Острув-Велькопольського, чітко демонструють, що  вони прагнуть вести спільну гру, – сказала генеральний директор Hydrogen Utopia Олександра Бінковська. – Їх підприємницький дух і дальновидність відчутні. Прагнення до впровадження технологій майбутнього в регіоні “електризує”. Мій досвід роботи з РЗЗО та міськими чиновниками був дуже позитивним, і я впевнена, що кожен з них зробить усе, щоб допомогти впровадити систему HUI для пластикових відходів до водню в регіоні».

Маржена Водзінська, президент RZZO, додала: «Ми віримо, що лише технології майбутнього можуть забезпечити Ostrów Wielkopolski процвітання та становище, на яке він заслуговує. Ми пишаємося тим, що забезпечуємо нашим клієнтам найкраще, що можемо, і я вірю, що завод із переробки пластикових відходів HUI у водень має потенціал вирішити глобальну проблему пластику та надати цінну енергію, яка нам потрібна».