https://elektrovesti.net

Інноваційне підприємство в Індії працюватиме над перетворенням біометану в екологічно чистий водень. В технології використовуватимуть установки Bio-CNG, що працюють на основі технології парового риформінгу метану. Підприємство буде спочатку виробляти з органічних відходів біометан, а з нього – водень, – інформують Електровєсті.

Інноваційний завод, який вважається першим у своєму роді інфраструктурним проектом по переробці відходів у водень в Індії, буде розташований на потужному заводі з виробництва біометану, що належить GPS Renewables. Компанія, яка займається екологічно чистими технологіями в галузі управління відходами, об’єдналася в цьому проекті зі світовим виробником і постачальником водню HyGear.

Проект покликаний підтримати Індію на шляху декарбонізації і допомогти розвинути водневу економіку.

“Екологічно чистий водень з органічних відходів та звалищного газу – це захоплююча можливість створити низьковуглецеве паливо наступного покоління, – зазначив Марінус Кан Дріел, генеральний директор HyGear. – Паровий метановий риформинг біогазу з поновлюваних джерел енергії є одним з найбільш економічно ефективних способів виробництва водню, доступних сьогодні, з найнижчими викидами”.