https://www.h2-view.com

Компанії KEYOU та HOERBIGER підписали нову угоду, спрямовану на спільну розробку, виробництво та комерціалізацію інноваційних технологій інжекторів для водневих двигунів. Ця інжекторна система PFI буде зосереджена на потужних двигунах і підтримуватиме швидку декарбонізацію індустрії мобільності.

Угода об’єднає колективні знання та досвід двох компаній, які є відомими у водневому секторі, й буде спрямована на прискорення ринку водневих двигунів.

Ключовим аспектом інжекторних технологій є довговічність, – таким чином, це один із вирішальних факторів у створенні більш ефективних водневих двигунів.

Компанія KEYOU заявила, що їй вдалося розробити «найефективніший у світі водневий двигун» на платформі дизельного двигуна. З іншого боку, HOERBIGER, один з провідних виробників клапанної техніки в газовій промисловості, зробив декарбонізацію центральною метою розробок своєї продукції.

«Форсунка є одним із ключових компонентів нашої системи «KEYOU-inside», яку можна інтегрувати в нові та існуючі двигуни, наприклад, якщо на додаток до розробки нових двигунів, також розглядається перетворення існуючих дизельних транспортних засобів на водень, декарбонізація в секторі комерційних транспортних засобів може бути досягнута швидко та економічно ефективно, – наголосив співзасновник і генеральний директор KEYOUТомас Корн. –  З боку HOERBIGER ми маємо компетентного партнера з багаторічним досвідом розробки, виробництва та комерціалізації газових клапанів. Для нас, як рушія інновацій у сфері водневих двигунів, це ідеально доповнює знання та досвід у сфері водневих технологій».