https://elektrovesti.net

Найбільша у світі металургійна компанія ArcelorMittal приєдналася до проєкту Білла Гейтса Breakthrough Energy Catalyst. Проєкт має намір об’єднати державний і приватний сектори у використанні екологічно чистого водню і інших технологій з низьким рівнем викидів. Про це повідомляють Електровєсті.

 ArcelorMittal вже взяла на себе кілька зобов’язань щодо використання водню в своїй діяльності і тепер приєднується до Breakthrough Energy Catalyst, щоб допомогти в розширенні і популяризації інноваційних водневих технологій.

«Програма Catalyst є новаторською і необхідною, адже вона може забезпечити значне скорочення викидів вуглецю. Для ArcelorMittal і сталеливарної промисловості така ініціатива дуже важлива. Досягнення чистого нуля до 2050 року вимагає скоординованих глобальних зусиль, яких світ ніколи раніше не бачив», – сказав генеральний директор ArcelorMittal Адітья Міттал.

«Щоб уникнути кліматичної катастрофи, буде потрібна нова промислова революція. Нам необхідно зробити технології і продукти, які не викликають викидів, такими ж дешевими, як ті, що викликають викиди вуглецю», – додав у свою чергу Білл Гейтс.