Міністерство енергетики США (DOE) створило новий офіс, який займатиметься прогресом та демонстрацією екологічно чистої енергії на базі водню. Офіс, що отримав назву «Офіс демонстрацій чистої енергії», прискорить проєкти з екологічно чистої енергії, щоб підтримати закон президента Байдена про двопартійну інфраструктуру, при цьому водень стане ключовим аспектом цього офісу.

Очікується, що завдяки цьому утворенню водневі проєкти зможуть отримати подальшу підтримку, щоб допомогти розбудувати водневу економіку США до однієї з найровиненіших у світі. Це може призвести до того, що США стануть “гарячою точкою” для всіх водневих технологій та перетворяться на потужний центр глобальної водневої діяльності.

Заснування цього офісу являє собою новий розділ, який базується на давній позиції DOE як провідного міжнародного рушія для досліджень і розробок екологічно чистої енергії, розширюючи сферу діяльності DOE з метою заповнити критичний пробіл в інноваціях на шляху до нульових викидів до 2050 року.

Дженніфер Гранхольм, міністр енергетики Міністерства енергетики США, сказала: «Завдяки інвестиціям Конгресу, зробленим у двопартійний закон про інфраструктуру, Офіс демонстрацій чистої енергії перенесе технології чистої енергії в місцеві та регіональні економіки по всьому світу. Цей новий офіс найматиме найкращі та найяскравіші таланти для інвестування в передові проєкти з екологічно чистої енергії, і Міністерство охорони здоров’я закликає всіх, хто займається вирішенням кліматичної кризи, засукати рукави та приєднатися до нас».

Мітч Ландріу, старший радник Білого дому та координатор впровадження інфраструктури, додав: «Цей новий офіс демонстрацій чистої енергії відображає прагнення президента Байдена допомогти американцям увімкнути світло в їхніх будинках, їздити на роботу та підтримувати свій бізнес за допомогою чистих, доступних енергій».