https://www.powerengineeringint.com

Нова угода, підписана компанією Octopus Energy, дозволить підприємству розробляти проекти зеленого водню, використовуючи потужність відновлюваної енергії компанії у Великобританії на 4 ГВт. Об’єднані об’єкти відновлюваної енергії та водню стануть одними з перших спільних проектів зеленого водню у Великобританії, допомагаючи створити ринок галузі та модель для децентралізованого виробництва та розподілу. Про це повідомляє www.powerengineeringint.com

 Octopus Energy співпрацює з Innova Renewables і Novus для розробки, реалізації та експлуатації зелених водневих проектів. Підрозділ Octopus Hydrogen розробить і встановить проекти електролізаторів, компресійних та мобільних сховищ водню для Novus. Електролайзери  від 2 до 20 МВт будуть встановлені на існуючих та нових проектах накопичення сонячної енергії, вітру та енергії компанії Octopus Energy.

Заводи з виробництва зеленого водню будуть безпосередньо пов’язані з виробництвом відновлюваної енергії на місці. Octopus Energy надасть програмне забезпечення для оптимального керування електролізерами, що допоможе зменшити скорочення відновлюваної енергії.

Також Octopus Hydrogen поєднуватиме повний ланцюжок створення вартості від виробництва, оптимізації до доставки кінцевим споживачам у транспортному секторі. Ці проекти дозволять трьом сторонам відігравати ключову роль у енергетичному переході та допоможуть Великобританії наблизитися до своєї мети до 2050 року.

Вілл Роу, засновник і генеральний директор Octopus Hydrogen, сказав: «Це неймовірно захоплюючий крок вперед для Octopus Hydrogen. Партнерство з Innova та Novus дозволить нам розробити та встановити нашу децентралізовану модель виробництва зеленого водню у Великобританії».

«Завдяки цьому партнерству ми збільшимо кількість зеленого водню, доступного у Великобританії, приблизно на 25 тонн на день, що достатньо для декарбонізації понад 500 великомагістральних вантажних автомобілів, – додав він. – Нам потрібно побачити електрифікацію всюди, де це можливо, для опалення будинків та побутових автомобілів, але нам також потрібен зелений водень, щоб допомогти декарбонізувати складні частини транспортного сектору».