Bloom Energy має намір створити в Індії першу зелену розробку сховища на водні, призначену для дослідження великомасштабних автономних накопичувачів водневої енергії та проектів мікромереж по всій країні.

У межах проєкту NTPC  використовуватиметься електролізер Bloom Energy з твердим оксидом і температурою водню, щоб генерувати зелений водень з відновлюваної електроенергії на сусідній плавучій сонячній фермі.

Після виробництва вироблений водень буде перетворюватися на нейтральну вуглецю електроенергію без згоряння за допомогою водневих паливних елементів Bloom Energy та живлення гостьового будинку NTPC, яким користуються як співробітники, так і гості.

Очікується, що проєкт зробить величезний внесок у досягнення вуглецевої нейтральності до 2070 року в Індії. Він розпочнеться у 2022 році на місці в Сімхадрі, Вісакхапатнам, Індія.

Венкат Венкатараман, виконавчий віце-президент і головний технологічний директор Bloom Energy, сказав: «Зменшення викидів вуглецю є пріоритетом номер один у боротьбі зі зміною клімату, а зелений водень буде мати вирішальне значення для цілей декарбонізації Індії. Технологія Bloom має хороші можливості, щоб допомогти Індії перейти до економіки з нульовою чистотою водневого джерела енергії, і ми раді співпрацювати з NTPC, щоб втілити в життя першу в країні зелену водневу мікромережу. Потужна комбінація високоефективних електролізерів і паливних елементів Bloom забезпечує найвищу можливу ефективність в обидва боки з зеленим воднем для зберігання енергії».