Vision Hydrogen і Virya Energy розроблять новий масштабований завод з виробництва зеленого водню потужністю від 25 до 75 МВт в Нідерландах. Завод буде розташований у Північному морському порту Тернеузен і сприятиме зростанню попиту на водень у цьому регіоні. При цьому компаніям буде надано дозвіл на розробку майданчика.

При початковому діапазоні 26 МВт станція буде здатна виробляти до 3,5 мільйонів кілограмів зеленого водню на рік і до 10,5 мільйонів кілограмів виробництва при збільшенні до 75 МВт.

Ділянка проекту стратегічно розташована в Північному морі в районі з існуючою високовольтною енергетичною та газовою інфраструктурою, а також доступом до відновлюваних джерел енергії, які могли б підтримувати виробництво зеленого водню.

Vision Hydrogen і Virya планують побудувати початкову електролізну установку потужністю 25 МВт з використанням перевіреної комерційно доступної технології з прогнозованими витратами на розробку для початкової фази проекту від 35 євро (39 доларів) до 45 млн євро (50 млн доларів).