https://www.h2-view.com

Для Греції було відкрито п’ять новаторських проєктів у галузі водню. Проєкти, що отримали назву Blue Med, Green HIPo, White Dragon, H2CAT Tanks, H2CEM, були схвалені міністрами розвитку, інвестицій, навколишнього середовища та енергетики країни. Про це повідомляє www.h2-view.com

Втілення цих проєктів створює основу для розвитку водневої економіки в Греції та допомагає досягти різних цілей декарбонізації, які вже були поставлені для Європи.

Зокрема, перший схвалений проєкт Blue Med передбачає виробництво блакитного водню для промисловості та транспорту. Очікується, що ця розробка вироблятиме водень до 2025 року.

Другий проєкт – Green HIPo – і для його розвитку компанія Advent Technologies має намір звернутися до підприємства з виробництва водню з електролізерами та паливними елементами.

Проєкт “Білий дракон” також буде зосереджений на виробництві зеленого водню в Західній Македонії шляхом електролізу за допомогою сонячної енергії. Видобутий тут водень буде розподілятися для обслуговування ряду галузей промисловості. Він зосереджений на зберіганні, зокрема у балонах.

Проєкт під назвою H2CAT Tanks, очолюватиме B&T Composites і зосереджуватиметься на розробці композитних матеріалів та вуглецевих волокон для зберігання водню.

Нарешті, у п’ятому проєкті у центрі уваги – декарбонізація виробництва цементу. Для цього зелений водень буде вироблятися, зберігатися, а потім впроваджуватися у виробництво цементу на заводах, що належать TITAN.