S&P Global Platts запустила нову платформу, яка надає щоденні оцінки цін на водень на Близькому Сході, оскільки компанія прагне підтримувати зростання водню. Платформа показує щоденні ціни на виробництво водню в Саудівській Аравії, Омані, Катарі та Об’єднаних Арабських Еміратах, що може виявитися величезною перевагою для компаній на Близькому Сході.

Ціни на водень відображають щоденні витрати на виробництво водню за допомогою електролізу на протонообмінній мембрані (PEM), лужного електролізу та парового риформінгу метану з уловлюванням та секвестрацією вуглецю.

Нові оцінки, що охоплюють Близький Схід, доповнюють існуючий набір цін на виробництво водню Platts, який поширюється на Північну Америку, Європу, Японію та Австралію.

«Величезні суми капіталу інвестують у виробництво водню на Близькому Сході, і проекти, що розробляються, поставлять регіон у центр розвитку водневої економіки, що розвивається, – сказав керівник відділу цін на перехід енергії в S&P Global Platts Алан Хейс. – Близький Схід має потенціал стати глобальним центром постачання водню так само, як зараз це є для сирої нафти. Це останнє розширення цін на водень Platts, яке включає Близький Схід, дозволить учасникам ринку відстежувати вартість виробництва в цьому ключовому регіоні та, що важливо, порівнювати витрати на виробництво з іншими центрами виробництва водню по всьому світу».