https://www.h2-view.com

Компанії Enagás, ACCIONA Energía та GNL Quintero спільно працюють над розробкою електролізної установки вартістю 30 млн доларів, яка запропонує водень як альтернативне джерело енергії, оскільки Чилі прагне скоротити викиди. Щорічно вона повинна виробляти близько 500 тонн зеленого водню в затоці Кінтеро, Чилі.

Розміщена на терміналі регазифікації GNL Quintero електростанція матиме потужність 10 МВт і вона поступово збільшуватиметься залежно від попиту на зелений водень у цій зоні. Про це інформує www.h2-view.com.

«Цей проєкт є ще одним кроком вперед у нашій прихильності до поновлюваних газів (зеленого водню та біометану) як енергетичного вектора майбутнього та дозволяє нам демонструвати наш досвід роботи в інфраструктурній компанії», – прокоментував Хосе Антоніо де лас Ерас, Country Manager of Enagás в Чилі.

“Ми переконані, що Чилі має унікальні конкурентні фактори, які дозволять йому відігравати ключову роль у розвитку зеленого водню, й тому ми повністю віддані цьому проекту”, – додав він.

«Ми дуже раді спільній праці, яку здійснюємо в межах цього проєкту. Ми маємо необхідні сили, щоб перетворити його на стартову площадку для виробництва зеленого водню в Чилі, продемонтрувати свій міжнародний досвід у галузі сталого виробництва енергії та розвитку стійкої інфраструктури”, – зазначив генеральний директор південноамериканських операцій ACCIONA Energía Хосе Ескобар.