Воднева економіка Західної Австралії отримала значний імпульс: уряд Марка Макгоуена виділив 61,5 млн доларів (45,3 млн доларів США) на підтримку цієї галузі промисловості. З них 50 млн буде використано для стимулювання місцевого попиту на відновлюваний водень у транспортних та промислових умовах та стимулювання інвестицій. Також фінансування отримає ряд проектів, зокрема, йдеться про розробку нового відновлюваного водневого концентратора. Про це повідомляє www.h2-view.com

Прем’єр -міністр країни Марк Макгоуан наголосив: «Водень відкриває неймовірний потенціал для нашої держави, оскільки він здатний стати основним експортним товаром поруч із залізною рудою, посприяти у створенні нових робочих місць та стати джерелом прибутків для всіх західних австралійців.  Відтак, мій уряд зосереджений на тому, щоб Західна Австралія мала всі переваги для забезпечення можливостей та інвестицій у водневу промисловість”.

“Ця ініціатива у розмірі 61,5 млн доларів залучить інвестиції, підтримає розвиток місцевої промисловості з виробництва водню та стимулюватиме місцевий попит на водень, забезпечуючи місцеві економічні вигоди та допомагаючи Західній Австралії досягти поставлених цілей щодо скорочення викидів”, – додав він.

За словами міністра водневої промисловості Аланни Мактірнан, це зобов’язання уряду у розмірі 61,5 млн доларів суттєво стимулюватиме  відновлювану галузь водню. “Відновлюваний водень надасть можливість для галузей промисловості по всій Західній Австралії скоротити викиди та зробити наше майбутнє більш чистим. І наше зобов’язання щодо фінансування та стимулювання попиту допоможе компаніям зробити цей стрибок”, – наголосила вона.

До вищезазначеного фінансування уряд Макгоуена вже виділив майже 30 мільйонів доларів на розвиток промисловості відновлюваного водню.