Національна служба охорони здоров’я Англії (NHS England) має намір випробувати автомобілі швидкої допомоги з водневим двигуном. Ця машина швидкої допомоги розроблена британською компанією ULEMCo. Оснащений водневим двигуном автомобіль може долати відстань до 500 кілометрів і швидко дозаправлятися, – повідомляють Електровєсті.

Це авто – наступний пункт плану з впровадження автомобілів з нульовим рівнем викидів, розроблений у співпраці зі службами швидкої допомоги по всій країні.

Зараз машину швидкої допомоги демонструють на COP26. Як тільки саміт завершиться, автомобіль протестує лондонська служба швидкої допомоги. Вона отримає доступ до громадських водневих заправок у столиці.

“Ми сподіваємося, що за допомогою інвестицій та розвитку інфраструктури машини швидкої допомоги з нульовим рівнем викидів незабаром будуть використовувати по всій країні”, – розповів представник служби охорони здоров’я.

Аманда Лайн, керуючий директор ULEMCo, додала: «Промислові партнери доклали чимало зусиль, щоб довести проект швидкої допомоги з нульовими викидами до стадії тестів. Ми вважаємо, що це ключовий етап у розвитку водневого транспорту і показуємо, що можна зробити сьогодні, щоб досягти нульових викидів від вантажних автомобілів».