Оскільки воднева екосистема Великобританії набула значної популярності останнім часом, Thames Estuary опублікував  карту водневих маршрутів, яка може створити 3,8 млрд фунтів стерлінгів (5,24 млрд доларів) валової доданої вартості (ВДВ) до 2035 року. Про це повідомляє www.h2-view.com

Карта маршруту водню визначає різні ключові сфери для ланцюга створення вартості, включаючи ті, де існує попит, постачання, розподіл і зберігання водню. Це може виявитися життєво важливим моментом для декарбонізації лиману з додатковим зростанням водневої екосистеми в регіоні. Крім цього, на карті маршруту окреслені вимоги до інвестиційного ринку та визначені інвестиційні кластери та підкреслюється конкурентна перевага розміщення водневої екосистеми в лимані Темзи.

Стратегічне розташування лиману робить його ключовою територією для зростаючої водневої екосистеми, оскільки вона розташована поруч зі столицею Великобританії Лондоном і простягається в Північне море.

Очікується, що розвиток галузі водню на цій території може мати значні переваги для місцевого району, оскільки, за попередніми оцінками, естуарій Темзи може залучити £2,2 млрд (3,03 млрд доларів) інвестицій.

“Ми пишаємося та раді запустити карту водневих маршрутів у гирлі Темзи, – відзначила голова Ради з розвитку річки Темза Кейт Віллард. – Наша мета полягає в тому, щоб розкрити потенціал на суму 190 мільярдів фунтів стерлінгів (262 мільярди доларів), використовуючи унікальні збудовані та природні надбання лиману Темзи. Рада з розвитку невпинно працює, щоб виявити та стимулювати нові можливості для створення найчистішого та найзеленішого прибережного регіону в будь-якій точці планети.

Протягом останніх шести місяців ми дивилися на Лиман, щоб зрозуміти потреби й можливості та сформулювати можливості для водневої екосистеми, яка здатна залучити багатомільярдні інвестиції. Воднева екосистема в лимані матиме далекосяжні позитивні наслідки не лише для регіону, але й для Великобританії в цілому”.