Зелений водень на автозаправках буде дешевшим за дизельне паливо «у більшості міст» до середини поточного десятиліття. Тобто покупцям він пропонуватиметься за ціною 2-2,5 долара США за кг, що набагато нижче, ніж витрати на дизельне паливо. Це будуть ціни, що включають транспортування на останній милі, стиснення, заправку у транспортні засоби та прибуток для оператора». Таку заяву зробив Ахмад Чатіла, голова  компанії з виробництва PEM-електролізерів Ohmium у інтерв’ю The Economic Times.

Та й взагалі «зелений водень буде конкурентоспроможним у більшості сфер застосування до 2025 року», – вважає він. А в деяких випадках він стане конкурентоспроможним вже у 2022 році, наприклад, як альтернатива дизельному паливу для вантажівок.

Компанія Ohmium зареєстрована в США, але збудувала завод в Індії, в Бангалорі, і вже відвантажила перший електролізер у листопаді поточного року. Потужність фабрики становить 500 МВт на рік, але може бути розширена до 2 ГВт.На території Індії Ohmium буде здатний виробляти зелений водень із наведеною вартістю (LCOH) 1 долар США за кілограм. Втім, з інтерв’ю випливає, що це станеться, якщо буде реалізовано запропоновані урядом заходи підтримки, такі як деноміновані у доларах контракти на відновлювані джерела енергії та водень, пільгова передача відновлюваної енергії для виробництва зеленого водню тощо.