https://www.h2-view.com

Дослідницька ініціатива на основі водню в Університеті Нового Південного Уельсу (Австралія) може отримати  242,7 млн ​​доларів в межах нової програми університетів Австралійського уряду. Ініціатива австралійської заявки на переробку та чисту енергію (ATRaCE) має на меті зосередитися на різноманітних розробках та комерціалізації технологій, які дозволять використовувати більш стійкі методи, такі як водень. Запровадження водню може підтримати зростаючий водневий сектор в Австралії та підтримати прагнення уряду щодо декарбонізації.

Джастін Джарвінен, генеральний директор Інституту енергетики Університету Нового Південного Уельсу відзначила, що  UNSW та Університет Ньюкасла мають величезний набір інноваційних технологій, які відповідають зростаючим світовим ринкам електрифікації та енергетичних систем, у тому числі водень, сонячні фотоелектричні системи наступного покоління та мікрофабрики.

«Наше бачення Trailblazer полягає в тому, щоб створити повну інноваційну екосистему, яка спиратиметься на нашу успішну історію комерціалізації, прискорює вплив і створює національний потенціал», – сказала вона.

«У разі успіху в Trailblazer, UNSW співпрацюватиме з передовими галузями промисловості й малими та середніми підприємствами, щоб створити лідерство світового класу в галузі досліджень, – додав заступник ректора з досліджень і підприємництва в Університеті Нового Південного Уельсу професор Ніколас Фіск. –  Ми пишаємося послужним списком досліджень UNSW у сфері оборони, чистої енергії, переробки та суміжних галузях. У наші дні вкрай важливо, щоб дослідження отримали результати, які принесуть користь усій Австралії. UNSW має чудовий досвід у цьому, про що свідчить IP-панель сонячної панелі, винайдена дослідниками UNSW, що зараз виробляється по всьому світу, а також концепція першої у світі домашньої водневої батареї, розробленої в UNSW».